





De moderne comfortkamers bij Van der Valk hotel Hilversum - De Witte Bergen met balkon grenzen aan een van de prachtige binnentuinen van het hotel. Op het balkon staat een zitje zodat u kunt genieten van het weer of de avondzon na een mooie wandeling of fietstocht.
De kamers hebben airconditioning, een ijskastje, flatscreen televisie, gratis wifi en koffie- en theefaciliteiten.
De luxe badkamer is voorzien van een toilet, een riant ligbad en een ruime inloop stortdouche. Tevens is er een föhn en liggen er diverse toiletartikelen voor u klaar.
*Let op! Deze kamers ondervinden gedurende de verbouwing meer overlast dan onze andere kamertypes. Tussen werkuren kunt u hier enige overlast van verwachten. Wij doen ons uiterste best om dit tot een minimum te beperken.